| Length | 160.0 mm |
| Width | 98.0 mm |
| Height | 39.0 mm |
| Country of origin | Kina |
| Voltage group | DC/DC |
| Input / Output voltage | 24/24 |
| Insulated / Non-insulated | Insulated |
| Power (Watts) | 60.0 W |
To top
| Length | 160.0 mm |
| Width | 98.0 mm |
| Height | 39.0 mm |
| Country of origin | Kina |
| Voltage group | DC/DC |
| Input / Output voltage | 24/24 |
| Insulated / Non-insulated | Insulated |
| Power (Watts) | 60.0 W |