DC strømforsyning med batteri-backup (DC UPS). Enkel å montere, hvit i utførelse og med indikatorer på frontpanel for enkle alarmfeil.
Input: 176-264VAC
Output: 10A/27,6VDC
Ladestrøm: 1A/2A/4A
Maks batterikapasitet i skapet: 2 x 12V 17Ah
Effektivitet: 83%
Beskyttelse: SCP, OVP, ULP, sabotasje-bryter.
Alarmutganger:
EPS - AC
LoB: lav batterispenning
PSU - Feil i strømforsyning
Åpne-mekanisme: skruer
Viftekjølt
Input: 176-264VAC
Output: 10A/27,6VDC
Ladestrøm: 1A/2A/4A
Maks batterikapasitet i skapet: 2 x 12V 17Ah
Effektivitet: 83%
Beskyttelse: SCP, OVP, ULP, sabotasje-bryter.
Alarmutganger:
EPS - AC
LoB: lav batterispenning
PSU - Feil i strømforsyning
Åpne-mekanisme: skruer
Viftekjølt
| Lengde | 100.0 mm |
| Bredde | 405.0 mm |
| Høyde | 355.0 mm |
| Vekt | 8.48 kg |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Spenningsgruppe | AC/DC |
| Inn / utspenning | 230/24 |
| Effekt W | 276.0 W |
| Kapasitet (Ah) | 17 Ah |

