| Length | 135.0 mm |
| Width | 100.0 mm |
| Height | 115.0 mm |
| Weight | 0.85 kg |
| Country of origin | Italia |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Power (Watts) | 240.0 W |
To top
| Length | 135.0 mm |
| Width | 100.0 mm |
| Height | 115.0 mm |
| Weight | 0.85 kg |
| Country of origin | Italia |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Power (Watts) | 240.0 W |