| Length | 135.0 mm |
| Width | 150.0 mm |
| Height | 115.0 mm |
| Weight | 1.55 kg |
| Country of origin | Italia |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Power (Watts) | 480.0 W |
To top
| Length | 135.0 mm |
| Width | 150.0 mm |
| Height | 115.0 mm |
| Weight | 1.55 kg |
| Country of origin | Italia |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Power (Watts) | 480.0 W |