| Length | 199.0 mm |
| Width | 98.0 mm |
| Height | 50.0 mm |
| Country of origin | Kina |
| Voltage group | DC/DC |
| Input / Output voltage | 48/12 |
| Insulated / Non-insulated | Insulated |
| Power (Watts) | 150.0 W |
To top
| Length | 199.0 mm |
| Width | 98.0 mm |
| Height | 50.0 mm |
| Country of origin | Kina |
| Voltage group | DC/DC |
| Input / Output voltage | 48/12 |
| Insulated / Non-insulated | Insulated |
| Power (Watts) | 150.0 W |