| Length | 335.0 mm |
| Width | 187.0 mm |
| Height | 385.0 mm |
| Weight | 7.5 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/12 |
| Capacity (Ah) | 17 Ah |
To top
| Length | 335.0 mm |
| Width | 187.0 mm |
| Height | 385.0 mm |
| Weight | 7.5 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/12 |
| Capacity (Ah) | 17 Ah |