| Length | 90.0 mm |
| Width | 237.0 mm |
| Height | 305.0 mm |
| Weight | 4.3 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/12 |
| Capacity (Ah) | 7 Ah |
To top
| Length | 90.0 mm |
| Width | 237.0 mm |
| Height | 305.0 mm |
| Weight | 4.3 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/12 |
| Capacity (Ah) | 7 Ah |