| Length | 82.0 mm |
| Width | 230.0 mm |
| Height | 300.0 mm |
| Weight | 7.98 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Capacity (Ah) | 5 Ah |
To top
| Length | 82.0 mm |
| Width | 230.0 mm |
| Height | 300.0 mm |
| Weight | 7.98 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Capacity (Ah) | 5 Ah |