| Length | 187.0 mm |
| Width | 330.0 mm |
| Height | 380.0 mm |
| Weight | 8.0 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Capacity (Ah) | 7 Ah |
To top
| Length | 187.0 mm |
| Width | 330.0 mm |
| Height | 380.0 mm |
| Weight | 8.0 kg |
| Country of origin | Polen |
| Voltage group | AC/DC |
| Input / Output voltage | 230/24 |
| Capacity (Ah) | 7 Ah |